Jubel2
BestuursberichtenJaarverslagDorpskrant
Als u met het bestuur over iets wil praten kunt u altijd 1 van onderstaande personen benaderen!
Zie ook de Bestuursberichten in de Dorpskrant.
Als u wil reageren op een artikel in de Dorpskrant of een suggestie heeft kunt u onderstaande personen altijd benaderen !

Samenstelling Bestuur

Voorzitter:
hr. M.J.P. (Theo) Vink
023 - 537 24 75
voorzitter@dorpsvereniging.nl

Secretaris:
hr. Chris Buzink
Franciscanessenstraat 16
2065 AR Haarlemmerliede
023 - 5 42 48 40
secretaris@dorpsvereniging.nl

Penningmeester / Ledenadministratie:
hr. Gerard de Vries
Bankrekening NL77 RABO 0118 308 696
penningmeester@dorpsvereniging.nl

Bestuurslid:
mw. Mieke Houtkamp - Vink mchoutkamp@dorpsvereniging.nl

Bestuurslid:
hr. Mark van Nobelen
mvnobelen@dorpsvereniging.nl

Bestuurslid:
vacature, bij voorkeur uit Penningsveer

Bestuurslid:
vacature, bij voorkeur uit Liewegje / Lieoever
 

Diverse (oud-)bestuursleden hebben in het verleden een onderscheiding mogen ontvangen.

***

Laatste bestuursfunctie wijziging 15-04-2013
Gerard de Vries werd door de mede bestuursleden tot nieuwe penningmeester gekozen.

Laatste bestuursleden mutatie 13-02-2017 (jaarvergadering)
2 bestuursleden stelden zich niet herkiesbaar.

***

Een overzicht van alle bestuursleden en redactieleden vanaf de oprichting vind u hier.
.

Samenstelling Redactie

Mariëlle van den Bos
mariellevdbos@dorpsvereniging.nl

Nel Breed - Vlaar
nbreed@dorpsvereniging.nl

Tonny Kortekaas
tkortekaas@dorpsvereniging.nl

Petra Lagas
plagas@dorpsvereniging.nl

Ans Revier - van der Aar
(eindredactie en lay-out)
arevier@dorpsvereniging.nl
 

Uw bijdragen voor de rubriek "wat gebeurde er?" en "Familieberichten" kunt u sturen aan Nel Breed: watgebeurdeer@dorpsvereniging.nl

Overige bijdragen en berichten voor de Eindredactie kunt u zenden aan Ans Revier:
dorpskrant@dorpsvereniging.nl
of inleveren bij een van de andere redactie leden. Zie hier boven of in de Dorpskrant voor de adressen.

***

Er is ook een web-pagina met willekeurig geselecteerde actuele knipsels en foto's:
krantenknipsels e.d.

***

nieuws over (oud-) bestuursleden / redactieleden:

Oud-bestuurslid Jan van Schie is overleden juli 2017)

In feb. 2017 heeft Rob de Vries na precies 30 jaar afscheid genomen van de redactie. Hij blijft wel beschikbaar voor het maken van interviews e.d..
In 2017 ontving Rob de Vries een koninklijke onderscheiding, o.a. voor zijn werk voor de Dorpsverenigine en Dorpskrant.

Redactie lid en oud-bestuurslid Henk van Loenen is overleden (jan 2017)

Oud bestuurslid en redactielid Simon van der Aar overleden (mei 2013)

Redactie lid Ans Revier v.d. Aar heeft de Penning van verdienste van het gemeentebestuur ontvangen (jan 2012).

Oud bestuurslid en redactie voorzitter Jaap van Leverink overleden (jan 2011)
.

bestuur2013Redactie2014


Bestuursleden v.l.n.r.: Gerard de Vries - Chris Buzink (achter), José Molenaar, Mieke Houtkamp, Mark van Nobelen, Hans Wilms Floet, Theo Vink.
Foto: Rob de Vries, 2013


Redactieleden v.l.n.r.: Rob de Vries - Nel Breed, Henk van Loenen+, Ans Revier,
Voorgrond: Petra Lagas, Marielle van den Bos.
Foto: Herman Breed, 2014

BestuursberichtenJaarverslagDorpskrant